O nás

Naše společnost Jaroslav Pospíšil se dělí na dvě pobočky a to:

BARVY-TMELY-LEPIDLA - která sídlí na adrese Brněnská 497/27B Vyškov zabývající prodejem malířských a fasádních barev ,fasádních omítek a zateplovacích systémů, syntetických emailů , vodou ředitelných barev ,lazur , olejů , tmelů, lepidel , sprejů , mazacích olejů,autokosmetiky, malířských a natěračských pomůcek , brusných materiálů atd.

Našemi výhradními dodavateli jsmou firmy : AKZO NOBEL (Dulux, Xyladecor ), PPG ( Primalex, Balakryl), CHEMOLAK, ICLA , SPOKAR , TIKKURILA , CAPAROL , COLORLAK , FRANCHI&KIM, SOKRATES ,REMMERS, SEVEROCHEMA , CANDIS, MOTIP-DUPLI , HET , DEN BRAVEN , CERESIT , PATTEX, ČESKÝ STAVITEL atd.

Specializujeme se na prodej průmyslových barev pro mokré lakování pro stolařské a truhlářské firmy  (barvy ICLA ) , kovovýroby a lakovny (barvy FRANCHI&KIM , COLORLAK ).

Dále poskytujeme zapůjčení aplikačního stříkacího zařízení .

DROGERIE - BARVY - ZAHRÁDKÁŘSKÉ POTŘEBY - která sídlí na adrese Masarykovo náměstí 6 Vyškov  zabývající se prodejem drogistického a chemického zboží , kosmetiky , zahradnický potřeb , postřiků, osiv , hnojiv , sůbstrátů, barev a laků , tmelů , lepidel , malířských potřeb , sprejů , atd.

NovinkyVážení zákazníci, momentálně pro vás připravujeme nové webové stránky a na tomto místě najdete vždy nejžhavější novinky z naší prodejny. číst více..

NabídkaVážení zákazníci, zde budete nacházet informace o zboží v akčních nabídkách.

Pro zobrazení detailu nabídky, prosím, čtěte více..